O společnosti MILOO-ELECTRONICS

Jsme jednou z předních polských společností zabývajících se výrobou LED osvětlení a rozvojem komerčního výzkumu této inovativní technologie. Nedílnou a klíčovou součástí struktury společnosti MILOO-ELECTRONICS je INOVACE. Je základem pro vytváření spolehlivých a účinných produktů, které jsou ideálně vhodné pro splnění očekávání a potřeb našich klientů.

KONZULTACE – vždy blízko zákazníkovi

Nejste si jistí, jaký typ osvětlení zvolit? Naším cílem je přesvědčit vás o výhodách, které vám mohou nabídnout LED světelná řešení MILOO-ELECTRONICS. Prohlédněte si naše portfolio produktů a dovolte nám zpracovat komplexní návrh řešení přímo vám na míru.

VÝROBA – spolupráce s rychlostí světla

Vyrobíme pro vás personalizovaný a technologicky vyspělý produkt nebo skupinu produktů, které splňují všechny předepsané normy a jsou vyrobeny v našem výrobním závodě (zakázková výroba). Garantované úspory energie nad 80 %. Na produkty MILOO-ELECTRONICS vám poskytneme 60 až 84 měsíční záruční lhůtu.

ROZHODNUTÍ – inovativní řešení

Naši obchodní poradci vám pomohou vybrat ty nejvhodnější produkty pro vaše prostory a navrhnou řešení, které bude splňovat všechny Vaše požadavky a platné normy. Nemusíte být zdatní v ovládání elektroniky či elektronických systémů, abyste si vybrali ten nejvhodnější produkt z LED portfolia MILOO-ELECTRONICS.

Sdílej tento článek.