DRAGON 2.0 S jsou moderní průmyslová svítidla typu High Bay. Jako jedny z prvních v Evropě využívají nejnovější technologii Wicop2 společnosti SEOUL Semiconductor, která patří mezi globální lídry v LED technologiích. Tato technologie nepotřebuje výrobní procesy jako je umístění čipu na substrát a jeho připojení běžné při výrobě konvenčních LED, a tedy i základní komponenty LED pouzdra, jako je substrát a zlaté přívody.

WICOP (Wafer Level Integrated Chip on PCB) je kompletně nová koncepce výroby LED, která překračuje hranice stanovené současným řešením CSP (Chip Scale Package). Seoul Semiconductor poprvé celosvětově uspěl ve vývoji a výrobě WICOP již v roce 2012. Vzhledem k tomu, že LED je navržena tak, aby byl čip osazen přímo na DPS, není nutný žádný proces spojený se zapouzdřením čipu. Vzhledem k tomu, že čip není upevněn na substrátu, zůstává zachována jeho velikost. To je charakterizováno malými rozměry, vysokou efektivitou a účinnější tepelnou vodivostí.

Svítidla DRAGON S jsou určena pro práci v obtížných podmínkách jako je vysoká teplota  (70 – 90°C), vysoká prašnost a vlhkost (IP66). DRAGON využívají vlastní patentovaný systém napájení MILOO ELECTRONICS a mohou být standardně vybavena systémem řízení DALI. Svítidla jsou vyrobena z práškově lakované oceli a difúzního tvrzeného skla.

Ke stažení

PRODUKTOVÝ LIST
FOTOMETRICKÉ ÚDAJE
CERTIFIKÁT KVALITY
Návod k obsluze

Porovnání výrobních procesů – běžná LED, CSP, WICOP