Frankfurt nad Mohanem se stal světově známým pro pořádání nejvýznamnějších světových veletrhů. Zde se nachází jedno z největších výstavních center s ročním obratem přesahujícím 661 milionů EUR. Frankfurt nad Mohanem je pořadatelem spotřebitelských, knižních, technických, automobilových, kosmetických a mnoha dalších veletrhů včetně hudebních vystoupení světových hvězd. Celkově více než 2 500 lidí se podílí na realizacích všech akcí a každý rok navštíví výstavní centrum více než 3 miliony návštěvníků.

Jedna z těchto akcí se proslavila jako největší světová událost na světě. Mluvíme o veletrhu Light + Building, který se koná pravidelně každý druhý rok, a který se konal ve dnech 18. – 23.03. 2018. Přítomní návštěvníci se po dobu 6 dnů v jedenácti patrových sálech měli možnost seznámit s úspěchy a novinkami 2 741 vystavovatelů z 55 zemí.

Byly představeny nejnovější řešení a trendy v oblasti osvětlení a elektroniky.

MILOO ELECTRONICS měl také svůj podíl na tomto velkém festivalu světla. Showroom byl vytvořen na šedesáti metrech čtverečních, ve kterém jsme prezentovali naše produkty a řešení.

Průmyslová, skladová, kancelářská, zahradní a pouliční svítidla – MILOO ELECTRONICS prezentoval to nejlepší z portfolia produktů s jasným členěním na různé segmenty trhu. Velmi zajímavým se potvrdilo svítidlo SCORPIO s nejmenším elektronickým řídicím modulem na světě a nadčasovým designem, které nebylo možné přirovnat k jinému modelu svítidla stejného užití. Velký zájem návštěvníci projevili i o svítidla I-SPOT, která jsou určena pro osvětlení regálových prostor prodejen a obchodních jednotek.

Účast na mezinárodním veletrhu Light + Building je dalším důležitým krokem pro společnost MILOO ELECTRONICS, který otevřel novou kapitolu vývoje a směřování naší společnosti a příležitost stát vedle největších světových gigantů tohoto odvětví jako jsou: Samsung, Osram, Philips, Toshiba atd., Museli jsme podstoupit proces certifikace, zda společnost prezentuje dostatečnou úroveň kvality a splňuje požadované standardy. Díky pozitivnímu výsledku společnost MILOO ELECTRONICS měla šanci a prostor se prezentovat celému světu.